چاپ و رایت سی دی و دی وی دی قفل گذاری سخت افزاری نرم افزاری

بسیاری از محصولات آموزشی فیلم برداری شده باید در ویدئوپلیر های خانگی نیز پخش شوند. برای مثال اکثر دی

قفل دی وی دی ویدئو پلیر

بسیاری از محصولات آموزشی فیلم برداری شده باید در ویدئوپلیر های خانگی نیز پخش شوند. برای مثال اکثر دی وی دی های کنکور ، آموزش بافتنی ، آشپزی و .... در صورتی که فقط داخل کامپیوتر پخش شوند خسته کننده بوده ، باعث اذیت چشم و مهره های کمر میگردد.

برای قفل گذاری و جلوگیری از کپی برداری دی وی دی این محصولات که برای تولیدشان هزینه و زمان بسیار زیادی برده شده راهکار قفل ویدئو پلیر را به شما معرفی می کنیم.

ابتدا پاره ای توضیحات در مورد دی وی دی های ویدئو پلیری میدهم. این نوع دی وی دی ها میتوانند دارای یک منوی اولیه برای رفتن به بخش های مختلف فیلم باشند. پسوند فایل های داخل ویدئو پلیر VOB بوده و در پوشه ای به نام VIDEO_TS داخل دی وی دی ذخیره میشوند. برای تبدیل انواع فرمت به VOB میتوانید از برنامه هایی مانند Nero vision و ImTOO.DVD.Creator استفاده کنید. دی وی دی های ویدئو پلیر برای داشتن کیفیت مناسب حداکثر زمان یک ساعت و نیم فیلم را داخل خود جای میدهند. پس در صورتی که آموزش شما بسیار طولانی است و تعداد دی وی دی های بسیار زیادی را در بر میگیرد پیشنهاد میکنم از خواندن ادامه این مطلب منصرف شده و به دنبال دیگر شیوه های قفلگذاری که برای اجرا فقط داخل کامپیوتر هستند باشید.

از مزایای قفل دی وی دی ویدئو پلیر می توان سهولت در استفاده چه در کامپیوتر و چه در دستگاه های پخش خانگی را نام برد.

در این شیوه از قفل گذاری ابتدا یک مستر اولیه از فیلم شما تهیه می شود. طی کلیه مراحل داخل منوی دی وی دی و ترک های فیلم شما تغییری اعمال نشده و دی وی دی قفل شده از لحاظ اجرا و ترک بندی دقیقا همانند فیلم اولیه است.

داخل مستر تهیه شده تعداد زیادی فایل با حجم 4 گیگ وجود دارد که حجم کل دی وی دی را حدودا به 1 ترابایت می رساند. 

در این مرحله از روی مستر اصلی تکثیر دی وی دی ها انجام میشود. این تکثیر می تواند به صورت دیجیتال ، یعنی با دستگاه های داپلیکیتور و یا به شیوه استمپر یعنی تکثیر داخل کارخانه و به صورت کف نقره ای اورجینال باشد.

پس از مرحله تکثیر تک تک دی وی دی ها بوسیله دستگاه های دقیق خط لیزر می شوند. یعنی اگر کف دی وی دی ها را نگاه کنید خطی هلال مانند زیر آن هاست که اولا باعث ناخوانایی و یا گیر کردن دی وی دی نمی شود و ثانیا باعث جلوگیری از رایت مجدد دی وی دی می گردد.

این شیوه قفل گذاری یک هزینه اولیه برای مستر گیری دارد و یک هزینه ثانویه برای تکثیر و خط لیزر.

در مراجعه های بعدی شما نیازی به پرداخت اولیه ندارید چون مستر قفل گذاری شما از قبل آماده است و فقط هزینه دی وی دی های تکثیر شده را پرداخت خواهید کرد.

جهت دریافت مشاوره و دریافت تعرفه قیمت قفل گذاری دی وی دی پلیر خانگی با ما تماس بگیرید.

dvdprint.ir

09120240618   02166561862   02166409342

+ نوشته شده در  پنجشنبه 8 تير 1396ساعت 16:46  توسط وحید صوفی